Happy Kids

O PrzedszkoluNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE O PROFILU
ARTYSTYCZNO SPORTOWYM Z WŁASNYM BASENEM !Co jest dla nas najistotniejsze:

 

  • Stymulujemy w naszych dzieciach naturalną ciekawość świata
  • Dbamy o delikatne dziecięce emocje
  • Zapewniamy dzieciom poczucie bezpieczeństwa, pełnej akceptacji i szacunku.  

 

 

Okres dzieciństwa to przede wszystkim
niepowtarzalny czas zabawy i beztroski.


Nasze dzieci mają dużo miejsca do swobodnych zabaw w swoich przestronnych, pełnych wspaniałych zabawek salach, na sali „na niepogodę”, gdzie znajduje się też mały, w pełni atestowany „małpi gaj”, na doskonale wyposażonym placu zabaw oraz na naszym basenie, który został zbudowany właśnie z myślą o naszych milusińskich.
 

Przedszkole Happy Kids stwarza warunki wszechstronnego, bezpiecznego i radosnego rozwoju naszym maluszkom.

 

 

 

  

Nasze dzieci mają poczucie własnej wartości, są zawsze akceptowane, czują się kochane i szczęśliwe.


Stopniowo uczymy je wyrażać emocje, radzić sobie z nimi, przeżywać sukcesy i radzić sobie z niepowodzeniami.Naszą dewizą jest prawidłowy rozwój dziecka we wszystkich sferach jego aktywności. · Zapewniamy wychowanie przedszkolne na najwyższym poziomie. Doświadczona kadra oraz opiekunowie jak i autorskie programy dydaktyczne umożliwiają warunki do rozwoju aktywności twórczej dzieci. Zajęcia i zabawy edukacyjne w naszym przedszkolu są w pełni dostosowane do potrzeb, zainteresowań i możliwości naszych przedszkolaczków.


Pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami, jesteśmy otwarci na ich refleksje, przemyślenia, uwagi i oczekiwania. Wiemy, że współpraca między rodzicami i nami umożliwi prowadzenie spójnych działań wychowawczych domu i przedszkola dla dobra dzieci.


 


 


PODSTAWOWE INFORMACJE O PRZEDSZKOLU:

 

 


PRZEDSZKOLE HAPPY KIDS OSOWA

To przedszkole niepubliczne, wpisane do ewidencji co oznacza, ze jest ono systematycznie kontrolowane zarówno przez Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Gdańsku, Kuratorium Oświaty, Sanepid oraz Straż Pożarną i spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa i higieny.

Budynek

Przedszkole mieści się w nowym, dwupiętrowym budynku w Gdańsku Osowej przy ul. Oriona 1 około 2 km od Gimnazjum nr 33 i 1 km od centrum Osowej. Ten duży, nowoczesny obiekt spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej dotyczące przedszkola.

Sale przedszkolne

Dla dzieci HAPPY KIDS przygotowaliśmy przestronne i jasne sale, urządzone kolorowo i wyposażone w różnorodne zabawki oraz pomoce edukacyjne, sprzyjające radosnej i twórczej zabawie. W salach są kąciki zabaw zachęcające dzieci do podejmowania wielu zabaw tematycznych. Przy każdej sali są łazienki, do których dzieci mają bezpośredni dostęp. Sale wyposażono w monitoring wideo, systemy alarmowe i ppoż.

SPECJALISTYCZNE PRACOWNIE

W przedszkolu urządziliśmy specjalistyczne pracownie. Zajęcia prowadzone w salach ułatwią nauczycielom organizację pracy, umożliwią wykorzystanie różnorodnych pomocy dydaktycznych, co na pewno wpłynie korzystnie na efekty edukacyjne.

OGRÓD

Przedszkole ma zielony ogród z zabawkami zachęcającymi do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Kuchnia

W naszej kuchni, na miejscu, przygotowywane są wszystkie posiłki - Dzieci jedzą posiłki w oddzielnych miejscach sal dydaktycznych. Pozwala to na zachowania najwyższych standardów higienicznych. Zapewnia urozmaicone menu oraz uwzględniamy także możliwość przygotowywania diet dla dzieci o specyficznych potrzebach żywieniowych. Podczas posiłków postaramy się dać dzieciom możliwość wyboru.