Happy Kids

Szkoła - O nas - Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa dzieci cały budynek szkoły wraz ogrodem i parkingami
został wyposażony w system monitoringu i objęty jest całodobową ochroną.

 

Do państwa dyspozycji w każdej sali, na basenie, sali gimnastycznej, na korytarzach i klatkach schodowych oraz na placu zabaw umieściliśmy kamery umożliwiające Państwu obserwowanie swoich dzieci w ciągu dnia z szatni na parterze lub u dyrekcji. Wierzymy, że ta usługa zapewni Państwu bezpieczeństwo i przekona, jak szczęśliwe są dzieci w naszym przedszkolu.

System monitoringu wideo umożliwia zapis do 20 dni zajęć ze wszystkich sal oraz wyposażony został w możliwość podłączenia do Internetu. Monitoring obejmuje również ogród i parking, tak by Państwo i Wasze dzieci zawsze czuli się bezpiecznie przebywając na terenie Happy Kids Osowa.

 

Dla zainteresowanych:

System CCTV w szkole składa się z 40 kolorowych kamer wewnętrznych i zewnętrznych SONY posiadających wbudowane noktowizory, rejestracja odbywa się w centrali wyposażonej w 2 dyski twarde o pojemności 1-2 TB pozwalające na zapis do 60 dni nagrań. Monitory podglądu znajdują się u dyrektora placówki. Dyrekcja placówki posiada również możliwość podglądu z dowolnego komputera, tabletu lub telefonu komórkowego z zainstalowanym odpowiednim oprogramowaniem.

Firma chroniąca Państwa dzieci oraz obiekty Happy Kids to znana Gdańska Agencja Ochrony MS SECURUTY sp z o.o.

Dostawcą urządzeń do monitoringu oraz firmą instalacyjną jest firma ALNET SYSTEMS z Gdańska oferująca najwyższej jakości usługi w zakresie systemów monitoringu i oprogramowania NET PROFESSIONAL.