Happy Kids

Szkoła - O nas - Nasz zespół - Dyrekcja

Dyrekcja

 

 

Założycielką HAPPY KIDS OSOWA oraz Dyrektorem Szkoły
i Przedszkola jest dr Anna M. Butkiewicz,

specjalistka w zakresie:

PEDAGOGIKI, FILOLOGII i METODYKI NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH,

autorka wielu książek, artykułów oraz publikacji naukowych Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Warszawskiego;

Pani dr Butkiewicz posiada ponad 20-letnie doświadczenie pracy w placówkach edukacyjnych państwowych i prywatnych i jest byłym pracownikiem naukowym Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Humanistycznym;

Dr Anna Butkiewicz w czasie swojej wieloletniej kariery zawodowej odwiedziła wiele instytucji edukacyjnych w USA oraz na terenie UE w Szwecji, Danii, Niemczech, Francji, Anglii i Włoch dodatkowo w trakcie wyjazdów na stypendia i konferencje poznała specyfikę systemów edukacyjnych w tych krajach.

Obecnie zajmuje się rozwojem i zarządzaniem Happy Kids Osowa, korzystając ze swojego bogatego doświadczenia zawodowego jak i rozległej wiedzy na temat systemów edukacyjnych krajów Unii Europejskiej, Kanady i Stanów Zjednoczonych. Pozwala to na szerokie czerpanie z najnowszych wzorców edukacyjnych tak by stworzyć dzieciom możliwość pełnego i wszechstronnego rozwoju zdobywając kolejne umiejętności w atmosferze radości i szczęścia.

Pani dr Anna Butkiewicz jest mieszkanką dzielnicy Osowa od 2001 roku.

Jest mężatką, ma córkę, która jest uczennicą LO i synka, absolwenta przedszkola Happy Kids Osowa, który kontynuuje naukę w Szkole Happy Kids Osowa.