Happy Kids

Szkoła - Wokół szkoły - Zajęcia pozalekcyjne - dodatkowe - Kółka zainteresowań i przygotowania do konkursów

Kółka zainteresowań i przygotowania do konkursów

Kółka zainteresowań klasy 1-8 oraz przygotowanie do konkursów


 

PRZYGOTOWANIA DO KONKURSÓW
DZIEŃ TYGODNIA ROK SZKOLNY 2018-2019
nazwa godzina sala prowadzący
PONIEDZIAŁEK NIEMIECKI 14.50-15.35 10 DOMINIKA WIŚNIEWSKA
MATEMATYKA IV-V 15.45-16.30 9 JACEK TOMACZKOWSKI
       
       
WTOREK ANGIELSKI KL.VII 8.00-8.45 12 MONIKA WIEDRYCKA
ANGIELSKI KL.V-VI 15.45-16.30 5 HONORATA KLÓSAK
ANGIELSKI KL.III-IV 14.50-15.35 6 HONORATA KLÓSAK
ŚRODA FIT A1 IN DEUTSCH PRZYG.EGZ.A1 13.50-14.50 4 DOMINIKA WIŚNIEWSKA
HISTORIA 15.45-16.30 9 ROBERT KRAS
GEOGRAFIA 15.45-16.30 12 MAŁGORZATA GALIŃSKA
       
CZWARTEK ANGIELSKI KL.VIII 12.45-13.30 4 MONIKA WIEDRYCKA
FIT A2 IN DEUTSCH PRZYG.EGZ.A2 14.35-15.35 4 DOMINIKA WIŚNIEWSKA
BIOLOGIA KL.VIII 14.50-15.35 5 MARZENA JEZIORSKA
       
PIĄTEK MATEMATYKA KL.VI-VII 7.15-8.00 11   JACEK TOMACZKOWSKI  
CHEMIA  10.50-11.35 6 IZABELLA RADZIUK-ŚLIWIŃSKA
POLSKI  7.15-8.00 10 KATARZYNA VITKOVSKA    
POLSKI  14.50-15.35 11 BEATA PODSADNA
KLASA I-III
DZIEŃ TYGODNIA KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ 2018-2019
nazwa godzina sala prowadzący
PONIEDZIAŁEK TEATR-DYKCJA-DRAMA 14.50-15.35 4 Anna Pałygiewicz-Żylicz
       
       
WTOREK        
NAUKA GRY NA GITARZE 16.05-16.50 3 Małgorzata Sakowicz
       
       
ŚRODA SKS 14.50-15.35 SG Magdalena Rutkowska
NIEMIECKI NA WESOŁO 15.45-16.30 3 Dominika Wiśniewska
       
CZWARTEK SZACHY I-II 14.50-15.35 3 Robert Kras
KOŁO WOKALNE 14.50-15.35 1 Paulina Żuchowska
KOŁO TANECZNE 15.45-16.30 4 Paulina Żuchowska
           
PIĄTEK KÓŁKO PLASTYCZNE MALI ARTYŚCI 14.50-15.35 1 Magdalena Malesa
KOŁO HISZPAŃSKIE 14.50-15.35 3 Joanna Krause
       
       
       
       
KLASA IV-VIII
DZIEŃ TYGODNIA KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ 2018-2019
nazwa godzina sala prowadzący
PONIEDZIAŁEK        
       
       
       
WTOREK            
KOŁO TEATRALNE 15.45-16.30 10 Beata Podsadna
NAUKA GRY NA GITARZE 16.05-16.55 3 Małgorzata Sakowicz
           
ŚRODA        
       
ODKRYWCY  14.50-15.35 4 Małgorzata Galinska
KOŁO CHEMICZNE 15.45-16.30 5 Izabela Radziuk-Śliwińska
       
       
CZWARTEK KOŁO WOKALNE 14.50-15.35 1 Paulina Żuchowska
KOSZYKÓWKA 14.50-15.35 SG Tomasz Świątkowski
SIATKÓWKA 15.45-16.30 SG Tomasz Świątkowski
SZACHY III-V 15.45-16.30 3 Robert Kras
KOŁO TANECZNE 15.45-16.30 4 Paulina Żuchowska
       
PIĄTEK SKS 14.50-15.35 SG Marzena Krzanik
KOŁO LITERACKIE 14.50-15.35 7 Beata Podsadna