Happy Kids

Szkoła - Wokół szkoły - Zajęcia pozalekcyjne - dodatkowe - Zajęcia wyrównawcze klasy 1-8

Zajęcia wyrównawcze klasy 1-8

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

KLASY IV-VIII
DZIEŃ TYGODNIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 2018-2019
nazwa godzina sala prowadzący
PONIEDZIAŁEK MATEMATYKA KL.V 14.50-15.35 9 JACEK TOMACZKOWSKI
JĘZYK POLSKI KL.VI 15.45-16.30 8 BEATA PODSADNA
       
WTOREK TERAPIA PEDAGOGICZNA KL.V 13.50-14.35 5 ANNA ROMANOWSKA
JĘZYK ANGIELSKI KL.V 13.50-14.35 6 HONRATA KLÓSAK
MATEMATYKA KL.IVB, VI 14.50-15.35 11 JACEK TOMACZKOWSKI
JĘZYK POLSKI KL.IV 14.50-15.35 9 BEATA PODSADNA
ŚRODA JĘZYK POLSKI KL.VII 7.15-8.00 10 KATARZYNA VITKOVSKA
MATEMATYKA KL.IVA 8.00-8.45 5 JACEK TOMACZKOWSKI
JĘZYK ANGIELSKI KL.VII 8.55-9.40 G.2 MONIKA WIEDRYCKA
TERAPIA PEDAGOGICZNA KL.I 13.50-14.35 G.1 ANNA ROMANOWSKA
TERAPIA PEDAGOGICZNA KL. IV 14.50-15.35 G.1 ANNA ROMANOWSKA
TERAPIA PEDAGOGICZNA KL.VI 15.45-16.30 G.1 ANNA ROMANOWSKA
CZWARTEK JĘZYK ANGIELSKI KL.VIII 7.15-8.00 9 MONIKA WIEDRYCKA
JĘZYK POLSKI KL.V 14.50-15.35 7 MAŁGORZATA WIECZOREK
JĘZYK POLSKI KL. VIII 14.50-15.35 10 BEATA PODSADNA
JĘZYK ANGIELSKI KL.VI 15.45-16.30 10 HONORATA KLÓSAK
MATEMATYKA KL.VII 7.15-8.00 10 JACEK TOMACZKOWSKI
PIĄTEK TERAPIA PEDAGOGICZNA KL. VIII 10.50-11.35 G.1 ANNA ROMANOWSKA
JĘZYK ANGIELSKI KL.IV 8.00-8.45 5 HONORATA KLÓSAK
MATEMATYKA KL.VIII 8.00-8.45 9 ANETA CWALIŃSKA

KLASY IV-VIII
DZIEŃ TYGODNIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE 2018-2019
nazwa godzina sala prowadzący
PONIEDZIAŁEK MATEMATYKA KL.V 14.50-15.35 9 JACEK TOMACZKOWSKI
JĘZYK POLSKI KL.VI 15.45-16.30 8 BEATA PODSADNA
       
WTOREK TERAPIA PEDAGOGICZNA KL.V 13.50-14.35 5 ANNA ROMANOWSKA
JĘZYK ANGIELSKI KL.V 13.50-14.35 6 HONRATA KLÓSAK
MATEMATYKA KL.IVB, VI 14.50-15.35 11 JACEK TOMACZKOWSKI
JĘZYK POLSKI KL.IV 14.50-15.35 9 BEATA PODSADNA
ŚRODA JĘZYK POLSKI KL.VII 7.15-8.00 10 KATARZYNA VITKOVSKA
MATEMATYKA KL.IVA 8.00-8.45 5 JACEK TOMACZKOWSKI
JĘZYK ANGIELSKI KL.VII 8.55-9.40 G.2 MONIKA WIEDRYCKA
TERAPIA PEDAGOGICZNA KL.I 13.50-14.35 G.1 ANNA ROMANOWSKA
TERAPIA PEDAGOGICZNA KL. IV 14.50-15.35 G.1 ANNA ROMANOWSKA
TERAPIA PEDAGOGICZNA KL.VI 15.45-16.30 G.1 ANNA ROMANOWSKA
CZWARTEK JĘZYK ANGIELSKI KL.VIII 7.15-8.00 9 MONIKA WIEDRYCKA
JĘZYK POLSKI KL.V 14.50-15.35 7 MAŁGORZATA WIECZOREK
JĘZYK POLSKI KL. VIII 14.50-15.35 10 BEATA PODSADNA
JĘZYK ANGIELSKI KL.VI 15.45-16.30 10 HONORATA KLÓSAK
MATEMATYKA KL.VII 7.15-8.00 10 JACEK TOMACZKOWSKI
PIĄTEK TERAPIA PEDAGOGICZNA KL. VIII 10.50-11.35 G.1 ANNA ROMANOWSKA
JĘZYK ANGIELSKI KL.IV 8.00-8.45 5 HONORATA KLÓSAK
MATEMATYKA KL.VIII 8.00-8.45 9 ANETA CWALIŃSKA