Happy Kids

Zasady bezpieczeństwa w przedszkolu

Zasady bezpieczeństwa w przedszkolu

W trosce o bezpieczeństwo państwa I państwa dzieci cały budynek przedszkola wraz ogrodem I parkingami został wyposażony w system monitoringu I objęty jest całodobową ochroną.


Do państwa dyspozycji w każdej sali przedszkola oraz na placu zabaw umieściliśmy kamery umożliwiające Państwu obserwowanie swoich dzieci w ciągu dnia z szatni na parterze lub u dyrekcji. Wierzymy, że ta usługa zapewni Państwu bezpieczeństwo i przekona, jak szczęśliwe są dzieci w naszym przedszkolu.

System monitoringu wideo umożliwia zapis do 20 dni zajęć ze wszystkich sal. Monitoring obejmuje również ogród i parking, tak by Państwo i Wasze dzieci zawsze czuli się bezpiecznie przebywając na terenie Happy Kids Osowa.


Dla zainteresowanych:


System CCTV w przedszkolu składa się z 16 kolorowych kamer wewnętrznych i zewnętrznych SONY posiadających wbudowane noktowizory, rejestracja odbywa się w centrali wyposażonej w 2 dyski twarde o pojemności 1-2 TB pozwalające na zapis do 60 dni nagrań. Monitory podglądu znajdują się u dyrektora placówki oraz w szatni przedszkola na parterze. 

Firma chroniąca Państwa dzieci oraz obiekty Happy Kids to znana Gdańska Agencja Ochrony MS SECURUTY sp z o.o.

Dostawcą urządzeń do monitoringu oraz firmą instalacyjną jest firma ALNET SYSTEMS z Gdańska oferująca najwyższej jakości usługi w zakresie systemów monitoringu i oprogramowania NET PROFESSIONAL.